Ceny szkoleń kite na Sycylii

Ceny szkoleń kite na Sycylii

Jakie Ceny szkoleń kite na Sycylii oferują polskie i zagraniczne szkoły? Czego można się spodziewać w cenie?

Standardowa cena szkolenia kitesurfingowego na spocie Lo Stagnone to 60€ za godzinę szkolenia indywidualnego (jeden instruktor jeden kursant) lub 50€ za godzinę szkolenia w parze (dwóch kursantów jeden instruktor).

W ten cenie otrzymujemy opiekę instruktora, sprzęt do zajęć, często zajęcia z użyciem radiotelefonów. Niektóre szkółki oferują też dla kursantów bezpłatne transfery z lotniska Trapani.

Często, kiedy weźmiecie pakiet zajęć, inaczej wykupicie cały kurs ceny mogą spaść do około 45€ za godzinę szkolenia indywidualnego lub 40€ za godzinę szkolenia w parze.

Ceny te dotyczą zarówno szkółek polskich jak i zagranicznych. W Lo Stagnone wszystkie szkoły oferują praktycznie ten sam zakres cen i z założenia go nie zaniżają.


Ceny rentalu sprzętu

Podobnie jak w przypadku szkoleń wszystkie szkoły i bazy mają ten sam zakres cenowy rentalu. Najczęściej dostaniesz tutaj sprzęt Duotone, Core, Fone czy North.

Komplet sprzętu na tydzień – 350€
Deska na tydzień – 70€

Latawiec z barem na jeden dzień – 40€


Opłaty za korzystanie ze spotów

Jeżeli chcesz mieć dostęp do prysznica, toalety, baru musisz uiścić opłatę za korzystanie ze spotu. Opłatę musi wnieść każda osoba, która będzie korzystać z danego spotu. Masz do wyboru około 10 baz położonych wzdłuż laguny.

Jeden dzień – 5€ – 7€
Tydzień 25€ – 30€

Istnieje też możliwość korzystania z tzw. free spotu, który znajduje się mniej więcej po w połowie nabrzeża laguny ze szkółkami. Nie będzie tam jednak ani toalety ani baru a latawiec będziesz musiał położyć na drobnych kamyczkach ze względu na brak mat czy trawy.

Jak widzisz ceny szkoleń kite na Sycylii bywają zróżnicowane, i analiza ofert poszczególnych szkół pozwoli Ci wybrać najlepszą ofertę dla siebie.


Sprawdź też jak wygląda nauka pływania na kite!

Jeżeli potrzebujesz więcej porad przed swoim wyjazdem na sycylijskie wakacje, śmiało skontaktuj się z nami! Mieszkamy na tej pięknej wyspie od lat i chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami.
[email protected]

+48 666 832 222
www.kitedays.pl