Loty na Sycylię sezon 2023

Loty na Sycylię sezon 2023

Poniżej przedstawiamy listę najkorzystniejszych połączeń lotniczych z Polski na Sycylię:

 • Modlin > Trapani Ryanair
  środy i niedziele
 • Katowice > Trapani Ryanair
  wtorki i soboty
 • Kraków > Palermo Ryanair
  wtorki i soboty
 • Wrocław > Palermo Ryanair
  środy i soboty

Ceny lotów oscylują w granicach 250 zł – 350 zł w jedną stronę. Jeżeli masz możliwość, wybierz lot do Trapani ponieważ lotnisko znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem od spotu kitesurfingowego.

Jeżeli wybierzesz lot do Palermo, możesz wziąć autobus Lotnisko Palermo – Lotnisko Trapani lub taksówkę z lotniska Palermo za którą zapłacisz około 150€. Możesz też zapytać o transfer z lotniska w szkółce, na której usługi się zdecydowałeś. Większość z nich chętnie pomaga w tej kwestii.

Zawsze zwracamy klientom uwagę na godziny lotów. Przykładowo lot z Warszawy w środę jest po godzinie 17:00, natomiast w niedzielę o 6:00. Klienci, którzy przylatują w niedzielę najczęściej są po nieprzespanej nocy bez szans na pływanie tego dnia. Jeżeli natomiast wracasz środę masz jeszcze dzień pływania przed samym lotem! Super opcja na zakończenie wyjazdu. W takim przypadku lepiej ustalić swój pobyt środa – środa niż niedziela – niedziela.

W sezonie 2022 loty najlepiej rezerwować z wyprzedzeniem. Im bliżej terminu, który nas interesuje tym jest drożej w niemal 100% przypadków! Rezerwuj bezpośrednio przez stronę internetową przewoźnika np. ryanair.com