Rezerwat Zingaro dojazd co zabrać

Rezerwat Zingaro dojazd, co zabrać?

Dojazd do rezerwatu Zingaro z Trapani i San Vito Lo Capo

Masz kilka możliwości:
1. wynajem samochodu – około 35€ – 45€ / doba
2. wynajem skutera – 23€ – 30€ / doba
3. Autobus linii Azienda Siciliana Trasporti Trapani – Zingaro 5€ / w jedną stronę
4. Autobus linii Azienda Siciliana Trasporti Trapani – San Vito Lo Capo i rental roweru elektryczne w San Vito Lo Capo przez Moonway. Bardzo ciekawa opcja, droga z San Vito Lo Capo do Zingaro jest malowniczą trasą i jazda nią na elektryku to super przygoda. Nie polecam jednak wybierać się tam z San Vito na analogowym rowerze – po drodze są długie podjazdy a latem na Sycylii jest gorąco.
5. Zorganizowana wycieczka z kitedays.pl połączona z cliff jumpingiem na naszym secret spocie i zapewnionym sprzętem do snorkelingu! Skontaktuj się z nami pod +48666832222 a dopniemy szczegóły.

Rezerwat Zingaro dojazd co zabrać?

1. Pełne obuwie lub sandały – ochrona rezerwatu nie pozwoli Ci wejść do niego w klapkach.
2. Zapas wody, kanapki – przy wejściu do Zingaro od strony San Vito Lo Capo znajduje się dość foodtruck z włoskimi przekąskami i napojami, warto jednak wziąć ze sobą zapas wody.
3. Maski do snorkelingu – w Zingaro pod wodą żyje duża ilość kolorowych ryb! Warto je zobaczyć!

Temperatury w Zingaro

Latem (od czerwca do połowy września) przygotuj się na spacer w wysokiej temperaturze i pełnym słońcu. Zdecydowanie nie zalecam tej atrakcji osobom starszym ponieważ może być to niebezpieczne dla ich zdrowia.

Bez problemu natomiast radzą sobie dzieciaki czy ludzie sprawni ruchowo. Gorąc podczas wędrówki wynagrodzi kąpiel w chłodnej wodzie na pięknie położonych plażach – warto!

Zobacz nasz film o rezerwacie Zingaro!

Wypad do Zingaro z kitedays.pl

Wybierz wycieczkę do Zingaro z prywatnym transportem z Trapani, zapewnionym sprzętem do snorkelingu i zwiedzaniem secret spotów znajdujących się w okolicy! Zapraszamy!

✅ Napisz [email protected]
✅ Zadzwoń +48 666 832 222

A może kurs kitesurfingu na Sycylii? Zobacz jaki wybrać!