Jaka karta sim z internetem we Włoszech w 2023?

Jaka karta sim z internetem we Włoszech w 2023?

Spora część z nas przyjeżdżając na włoskie wakacje sporo korzysta z internetu. Czasem nawet w przypadku krótkiego pobytu wewnątrzwspólnotowy pakiet jest niewystarczający. Tutaj na przeciw wychodzi nam Vodafone, który w tym roku ma bardzo korzystną promocję na internet we Włoszech!

Jakiej wielkości jest pakiet i gdzie go kupić?

W obecnej ofercie za cenę 30€ dostajemy kartę z 70GB internetu. 20€ kosztuje aktywacja startera, 10€ sam pakiet internetu.

Jest to bardzo korzystna cena patrząc na pozostałych operatorów, którzy w cenie nawet 60€ oferują pakietu rzędu 20GB. Pakiet jest ważny przez miesiąc, a w kolejnych miesiącach możesz go odnawiać w cenie jedynie 10€ w praktycznie dowolnym włoskim kiosku.

Daje nam to super cenę (jak na Włochy) 10€ / 70GB internetu!

Aby kupić kartę musisz mieć ze sobą fizyczny dowód osobisty – naturalnie może być polski. Kartę kupujesz w dowolnym salonie Vodafone, sprzedawca na pewno będzie wiedział czego szukasz!

Starter aktywuje się po 30min – 1h po zakupie. Po włożenie go w telefon / router otrzymasz kolejno 3 smsy, po 3cim smsie pakiet jest aktywny i możesz korzystać z sieci!

Jeżeli potrzebujesz więcej porad przed swoim wyjazdem na sycylijskie wakacje, śmiało skontaktuj się z nami! Mieszkamy na tej pięknej wyspie od lat i chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami.
[email protected]

+48 666 832 222
www.kitedays.pl