darmowy parking w Palermo

Darmowy parking w Palermo

Darmowy parking w Palermo, to coś co może być Wam ciężko znaleźć w centrum miasta. Gdzie w takim razie bezpiecznie zostawić auto przyjeżdżając z innego regionu Sycylii?

Większość parkingów w mieście Palermo jest oznaczona niebieskimi lub żółtymi liniami. To oznacza, że albo postój jest płatny, albo przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców.

Będąc w Palermo już dziesiątki razy znalazłem super opcję na darmowy parking w Palermo. Miejsce jest położone zaraz obok starego miasta, nie jest oznaczone jako płatne i nigdy nie miałem problemów z parkowaniem tam.

Okolica jednak nie wygląda super ciekawie, jak to w bywa w tym mieście. Nigdy jednak nie miałem przygody z włamaniem do samochodu czy krążącymi wokół podejrzanymi osobami. Pamiętaj, żeby zostawiając samochód na parkingu pochować z wierzchu wszelkie wartościowe rzeczy, które mogą przykuć oko potencjalnych włamywaczy.

Pinezka do polecanego przeze mnie miejsca parkingowego, z którego zawsze korzystam będąc w Palermo:


Z tego miejsca macie około 7 minut spacerem do Quattro Conti, dosłownie 2 minuty obok znajduje się słynny targ gdzie znajdziecie mnóstwo ulicznego jedzenia i ciekawych pamiątek!

Zobacz też jak najlepiej wynająć samochód na Sycylii!

Jeżeli potrzebujesz więcej porad przed swoim wyjazdem na sycylijskie wakacje, śmiało skontaktuj się z nami! Mieszkamy na tej pięknej wyspie od lat i chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami.
✅ [email protected]

✅ +48 666 832 222
✅ www.kitedays.pl