Sklepy w okolicy Lo Stagnone

Sklepy w okolicy Lo Stagnone

Czy musisz martwić się o zakupy, gdzie najlepiej kupić rzeczy na kolację? Zapomniałeś board shortów? Gdzie najlepiej je zakupić? Jakie Sklepy w okolicy Lo Stagnone?

Sklepy spożywcze

Minimarket Lo Stagnone

Sklep można porównać do wiejskich sklepów, które znajdziemy w małych miejscowościach w Polsce. Znajdziesz tam podstawowe produkty w cenach wyższych niż w pozostałych wymienionych tutaj sklepach.
W sklepie tym obowiązuje siesta, jest zamknięty w godzinach 13:30 – 16:00!


Najlepiej wyposażony sklep spożywczy w okolicy spotu – Carrefour.

Znajdujący się w wiosce Birgi Carrefour (kiedyś Maxi Like) jest najpopularniejszym wśród kitesurferów oraz najbliższym dobrze wyposażonym sklepem spożywczym w okolicy Lo Stagnone. Znajdziesz tam podstawowy wybór produktów spożywczych, warzyw, owoców czy środków czystości. Vis a vis tego supermarketu jest też bardzo dobrze wyposażony warzywniak i bar z panini i kawą. Sklep ten można porównać do sklepów Careffour Express znajdujących się w Polsce.
W sklepie zapłacisz kartą.
W sklepie tym obowiązuje siesta, jest zamknięty w godzinach 13:45 – 16:25!


Supermarket Sisa – największy wybór lokalnych i włoskich produktów w okolicy.

Sisa znajduje się 15 minut jazdy samochodem z Birgi. Jest to bardzo dobrze wyposażony supermarket z dużym wyborem świeżych mięs, serów, owoców morza, ryb i alkoholi. Jeżeli masz możliwość dojechania do Sisy i szukasz miejsca do zrobienia większych zakupów bez wątpienia będzie to najlepszy wybór.
W sklepie zapłacisz kartą.
W sklepie nie obowiązuje siesta.


Supermarket Deco – duży wybór i niższe ceny niż w Sisa

Deco, oddalony od Birgi dodatkowe 5 minut jazdy niż Sisa również oferuje szeroką gamę produktów spożywczych, jednak nieco bardziej zawężoną ich różnorodność. Znajdziesz tu więcej brandów produkowanych typowo pod brand Deco, niemniej jednak produkty są dobrej jakości i w bardziej korzystnych cenach. W sklepie również znajdziesz stoiska ze świeżymi rybami, serami i mięsami, jednak nieco mniejsze niż w Sisie.
W sklepie zapłacisz kartą.
W sklepie nie obowiązuje siesta.


Tabacchi – sklepy i automaty z tytoniem.

We Włoszech tytoń sprzedawany jest w osobnych, specjalnie przeznaczonych do tego sklepach. Znajdziesz w nich też gazety, karty sim czy zimne napoje. Przed sklepami tabacchi znajdują się automaty z tytoniem, umożliwiające zakup tytoniu poza godzinami otwarcia sklepu.
Aby móc dokonywać zakupów w automatach, musisz poprosić sprzedawcę w sklepie przy którym stoi maszyna o zeskanowanie odcisku palca. Przy pomocy skanera odcisków będziesz mógł odblokowywać automat i dokonywać zakupów kiedy sklep z obsługą jest nieczynny. W automatach zapłacisz tylko gotówką.

Bar Tonino – sklep z tytoniem najbliżej spotu, brak automatu, tylko gotówka
Tabacchi Birgi – sklep z tytoniem, automat z tytoniem, płatność kartą


Wietnamski supermarket Yes Store

Krąży legenda, że jeżeli czegoś nie ma w tym sklepie to znaczy, że ten przedmiot nie istnieje. W Yes Store znajdziesz absolutnie wszystko od akcesoriów kuchennych, przez farby, odzież, elektronikę, części do rowerów, akcesoria do samochodu czy biżuterię. Nasi rodzimi Wietnamczycy z Wólki Kosowskiej byliby dumni z właścicieli tego przybytku. Jeżeli szukasz czegoś, co ciężko dostać w innych sklepach bez wątpienia znajdziesz to w Yes Store.

Jeżeli potrzebujesz więcej porad przed swoim wyjazdem na sycylijskie wakacje, śmiało skontaktuj się z nami! Mieszkamy na tej pięknej wyspie od lat i chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami.
[email protected]

+48 666 832 222
www.kitedays.pl